Nasza
misja

Trochę o nas

Projekt NN Projekt narodził się w 2020 roku, kiedy wszechświat połączył nasze drogi i tak oto dwie Natalie, miłośniczki astrologii, dobrego życia i wszystkiego co piękne stworzyły coś wspólnie.

Chcemy inspirować kobiety do podążania własną ścieżką i spełniania marzeń. Biżuterię stworzyłyśmy początkowo dla siebie, jako ważne dla nas symbole, a następnie powstała idea poszerzenia działań i zaproszenia do naszego świata innych kobiet.

Nasza biżuteria powstaje w Polsce z najwyższej próby srebra, a następnie zostaje pozłacana 24 karatowym złotem. Stosujemy również rodowanie, które wzmacnia nasze produkty oraz sprawia, że nabierają cudownego blasku. Współpracujemy z polskimi firmami, by cały produkt – od pudełeczka po samą biżuterię – był najlepszej jakości.

Dbamy i szczegóły, bo chcemy sprawić radość innym, a Ty kupując produkty NN Projekt możesz tę radość sprawić sobie bądź osobie bliskiej Twojemu sercu.

Misja

Uważamy, że biżuteria to wspaniały prezent dla ukochanych osób, ale także taki, który wręczamy same sobie. Chcemy, by nasze urocze, różowe pudełeczka za każdym razem wywoływały uśmiech, a biżuteria cieszyła co dnia osobę, która ją nosi.

Nasze motto

Chcemy wspierać kobiety w ich działaniach, motywować i inspirować do wiary w swoją wewnętrzną moc i podążania swoją ścieżką.