WISH naszyjnik srebro

360.00 

Brak w magazynie

Kategoria:

Opis

Make a Wish!

Wierzymy, że wszystkie życzenia, nawet te najskrytsze są do spełnienia! Właśnie, dlatego powstała kolekcja Wish, która łączy w sobie delikatność, ale i wyróżnia się pięknym detalem w postaci nacięć, które niesamowicie połyskują w świetle.

Wish wspaniale łączą się z inną biżuterią – tą prostą i subtelną oraz wyrazistą i mocną. Wish prezentuje się równie niesamowicie solo, a dzięki regulacji można dowolnie zmieniać jego charakter.

Naszyjnik Wish

Naszyjnik wykonany z rodowanego  srebra próby 925, będzie pięknie połyskiwał na Twojej szyi, a dzięki swej lekkości będzie równie komfortowy.

Naszyjnik Wish posiada możliwość regulacji, dzięki czemu będzie odpowiednia na każdą szyję.

 

Wskazówki:

Naszyjnik nadaje się na każdą okazję, jednak chcąc szczególnie o niego zadbać polecamy zdejmować go na plażę bądź podczas uprawiania sportów.

Przechowuj swój naszyjnik w pudełeczku bądź ulubionej szkatułce i co jakiś czas użyj ściereczki, by usunąć ewentualne zanieczyszczenia  i przywrócić jego idealny blask.

Naszyjnik Wish możesz nosić solo lub łączyć z inną biżuterią. Pięknie komponuje się z naszyknikiem The one, czy Skrzydło, ale nie bój się połączeń z mocniejszymi propozycjami, jak np. naszyjnikiem Lux.

 

Szczegóły:

Kruszec: srebro próby 925

Kamień: –

Wymiary:

Możliwość regulacji: tak

Kolor: białe złoto

Wyprodukowano w Polsce